W naszym przedszkolu tradycyjnie odbyła  się  zabawa karnawałowa. Każda sala przedszkolna była pięknie wystrojona. Od samego rana można było zobaczyć wróżki, księżniczki, królewny, różne zwierzątka, bohaterów znanych bajek, a w całym przedszkolu rozlegały się dźwięki skocznej muzyki. Podczas trwania balu odbywały się tańce, różne konkursy, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Nauczyciele każdej z grup uważnie obserwowali dzieci podczas każdego tańca i zabawy konkursowej, by na koniec wybrać królową i króla balu. Ogromną radość sprawił wspólnie utworzony pociąg z dzieci wszystkich grup, który „pędził” korytarzami naszego przedszkola. Zmęczone przedszkolaki mogły się posilić małym słodkim „co nie co”, aby nabrać siły do dalszej zabawy. Cały bal  odbył się w miłej radosnej atmosferze. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejny taki bal.