• Ochronka im. Jana Pawła ll
    Przedszkole Niepubliczne
  • Ochronka im. Jana Pawła ll
    Przedszkole Niepubliczne

Próbna ewakuacja w przedszkolu

W trosce o poprawę bezpieczeństwa dzieci w naszym przedszkolu 25.09.2023 r. o godz. 10:00 zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. Za przebieg ćwiczeń odpowiadała Pani Kasia Czupryna oraz Pan Jacek Osak. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności, właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki oraz zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.

"Czyste powietrze wokół nas" przedszkolny program edukacji antytytoniowej

W roku przedszkolnym 2023/2024 dzieci 5 i 6 - letnie z grupy: „Króliczki”, „Pszczółki” i „Biedroneczki” będą uczestniczyły w Programie „Czyste powietrze wokół nas”.

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

25 września 2023 roku odbyła się uroczysta Msza Święta rozpoczynająca nowy rok przedszkolny 2023/2024. W Nabożeństwie uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami oraz cały personel Ochronki.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 wrzesień 2023 r. - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka z tej okazji Naszym wspaniałym przedszkolakom życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach. Niech czas pobytu w Ochronce będzie magicznym czasem, pełnym wspaniałych zabaw i niezapomnianych przeżyć! Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Imienimy Księdza Proboszcza Stanisława Cyrana

18 września 2023 r. przedszkolaki z grup: Pszczółki oraz Króliczki wraz z paniami wychowawczyniami, s. Agnieszką, panią Kasią oraz z s. Martą  na czele udały się z życzeniami do dostojnego solenizanta, aby złożyć mu od wszystkich dzieci z Ochronki oraz od całego personelu najserdeczniejsze życzenia.