• Ochronka im. Jana Pawła ll
    Przedszkole Niepubliczne
  • Ochronka im. Jana Pawła ll
    Przedszkole Niepubliczne

Wycieczka do Parku Rozrywki "Zatorland"

Dnia 23.06.2022 r. odbyła się pierwsza po pandemii koronawirusa wymarzona i utęskniona wycieczka przedszkolna. Wszyscy wycieczkowicze wstawili się punktualnie o 7:00 na miejscu zbiórki, aby wyruszyć do Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze.

Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego

Dnia 23 czerwca 2022 r. o godzinie 16.00  zgromadziliśmy się na Mszy Świętej, pod przewodnictwem  księdza Marcina oraz księdza Sławomira która była dziękczynieniem za przeżyty rok przedszkolny z prośbą o bezpieczeństwo i potrzebne łaski na czas wakacji. Dzieci zaangażowały się w liturgię, śpiewały psalm, mówiły modlitwę wiernych, pięknie śpiewały pieśni i aktywnie włączały się we wspólną modlitwę.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

1 czerwca 2022 r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie i pożegnanie 6-latków, które po wakacjach rozpoczną naukę       w szkole. Na uroczystość przybyło wielu gości. Starszych kolegów pożegnały dzieci z grupy ,,Pszczółki” wierszem, piosenką, tańcem oraz wręczyły drobne upominkami.

Festiwal Piosenki Religijnej

Dzieci naszej ochronki, by uczcić Serdecznie Dobrego Człowieka, jakim niewątpliwie był Edmund Bojanowski, uroczyście świętują Rocznicę beatyfikacji Edmunda Bojanowskiego. Na okoliczność święta został zorganizowany Festiwal Piosenki Edmundowej.

Aerobik

9 czerwca 2022 roku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach aerobiku na świeżym powietrzu. Program ćwiczeń przygotowała pani Sylwia Marciniec - trener fitness.

Dzień Rodziny

W dniu 2 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się największa uroczystość w tym roku szkolnym, na którą wszyscy czekali z wielką tęsknotą. Piknik rozpoczął się przywitaniem wszystkich gości przez siostrę Dyrektor następnie została  zaśpiewana piosenka pt: ”Dbaj              o zdrowie”, którą wykonała dziewczynka z grupy Słowiczki, laureratka Festiwalu piosenki o zdrowiu pt: "Wesoło śpiewamy bo witaminki zjadamy".

Bemol i Wiolinka

W czwartek 26.05.2022 roku nasze przedszkole odwiedzili ,,Bemol i Wiolinka” z audycją muzyczną. Artyści tańcem, muzyką oraz piosenką przedstawili historię naszej stolicy – Warszawy. Dzieci przypomniały sobie herb Warszawy, ważne budowle: Pałac Królewski, Pałac                  w Łazienkach, Pomnik Małego Powstańca oraz Pałac Kultury i Nauki.

Teatr Eden

Dnia 23.05.2022r. nasze przedszkole po raz kolejny odwiedził Teatr Eden. Spektakl tym razem miał na celu przekazanie dzieciom, że każdy posiada jakiś ukryty talent, którego warto wykorzystać.