• Ochronka im. Jana Pawła ll
    Przedszkole Niepubliczne
  • Ochronka im. Jana Pawła ll
    Przedszkole Niepubliczne

Dzień Babci i Dziadzia

Dnia 17 stycznia grypy: Aniołki, Pszczółki, Króliczki.

Dnia 18 stycznia grupy: Nutki, Słoneczka, Biedronki.

Dnia 19 stycznia grupy: Słoneczka, Biedronki.

Uroczystość otworzyła Siostra Dyrektor witając wszystkich przybyłych gości. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Wyraziły w nich swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem - niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

W wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Po każdym zakończonym występie dzieci wręczyły swoim gościom prezenty.

Na końcu wszystkie grupy wspólnie odśpiewały uroczyste Sto lat !!!

Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy i tańców, przewodniczył im Pan Wojciech i Pan Kamil, którym bardzo serdecznie dziękujemy. Dla dziadków przygotowano słodki poczęstunek, kawę, herbatę, aby  w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość                              i zrozumienie. Rodzicom dziękujemy za upieczenie pysznego ciasta i pomoc w organizacji uroczystości.

To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania  i chwile spędzone wspólnie z wnukami.