Po przeliczeniu dzieci z listy rezerwowej z roku 2020/2021 oraz rodzeństwa dzieci uczęszczających i rodzeństwa dzieci, które uczęszczały w poprzednich latach

INFORMUJĘ, ŻE NA ROK 2021/2022 NIE MA JUŻ WOLNYCH MIEJSC. W ZWIĄZKU Z TYM NIE BĘDĄ PROWADZONE ZAPISY NA TEN ROK.

Uwaga w związku z przełożeniem przez Rząd ferii zimowych proszę o pobranie Karty Zgłoszeniowej ze strony internetowej lub z kancelarii w terminie od 18.01.2021 do 29.01.2021 i złożenie w kancelarii.

Podstawą przyjęcia dziecka do Ochronki jest DOKŁADNE!!! wypełnienie Karty Zgłoszeniowej. Nie dostarczenie Karty w terminie do 29 stycznia 2021 r. powoduje skreślenie dziecka z listy - dotyczy to dzieci z listy rezerwowej i rodzeństwa dzieci uczęszczających do Ochronki.

Rodziców decydujących się na zapis dziecka, proszę o dokładne przemyślenie tej decyzji, ponieważ zdarzają się sytuacje, że dziecko jest zapisane a nie chodzi wtedy blokuje miejsce innym dzieciom.

Ochronka nie przyjmuje dzieci już uczęszczających do innych przedszkoli!!!

W następnym roku będzie już więcej miejsc ponieważ więcej dzieci pójdzie do szkoły, dlatego Kto nie jest zmuszony posyłać dziecka w roku 2021 bardzo proszę o odłożenie tej decyzji na następny rok.

Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość.

                                                                                                                s. Marta

Dąbrowa Tarnowska, 15.12.2020 r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA - do pobrania