Wieczór Wigilijny

Wieczór rozpoczął się przywitaniem wszystkich rodziców przez s. Dyrektor Martę Kołodziej, następnie dzieci wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, przygotowując pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały.

Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.
Po zakończeniu części artystycznej, s. Dyrektor podziękowała uczestnikom oraz wychowawcom za przedstawienie i złożyła wszystkim obecnym Bożonarodzeniowe życzenia i zachęciła do połamania się opłatkiem, co stworzyło serdeczną i świąteczną atmosferę.

Następnie rodzice łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia.

Kolejnym punktem spotkania był słodki poczęstunek w postaci domowych wypieków z kawa i herbatą podane przy świątecznie przystrojonych stolikach oraz rozmowy w miłej atmosferze.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

 

Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za obecność i życzymy Błogosławieństwa Bożego

 od Nowonarodzonego Jezuska.