Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego, w tym roku dzieci z naszego Przedszkola zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji do „Dworu Czernia”.

Dnia 21 stycznia grypy: Misie, Pszczółki, Króliki, Słowiczki.

Dnia 22 stycznia grupy: Nutki, Słoneczka, Biedronki.

Uroczystość otworzyła Siostra Dyrektor witając wszystkich przybyłych gości. Całą uroczystość prowadził Pan Paweł z grupy „Jaszczur”. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Wyraziły w nich swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem - Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. W wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Po każdym zakończonym występie dzieci wręczyły swoim gościom prezenty  i wspólnie odśpiewały uroczyste Sto lat !!! Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy i tańców, a także na słodki poczęstunek, aby  w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania  i chwile spędzone wspólnie z wnukami.